Programa


L’Associació de Professionals del Teatre Infantil i Familiar Kacu Mensi, amb el suport de l’Ajuntament de Montmeló, organitza la cinquena edició de FITKAM, la Fira Infantil de Teatre Kacu Mensi a Montmeló, que es celebra el 20 i 21 de maig de 2017.

A continuació, podeu consultar els espectacles i horaris del FITKAM 2017:

LA CIGALA I LA FORMIGA I LES QUATRE ESTACIONS

La Petita Brownie
Casal d'avis | 10.45 h i 12:00h

UN MAG EN CONSERVA

Mag Isaac Jurado
Sala de la Concòrdia | 10.30 h

WET FLOOR

Cristina Solé
Escenari Oliveres | 17.00 i 19.00 h

LA CANICADA

Circ de Jocs
Esplanada Torreta | 11.45 h

ENCANTADES

Pocacosa Teatre
Sala de la Concòrdia | 10.30 i 11.45 hores

XARIVARI

Teatre Mòbil
Sala Polivalent | 16.30 hores

XINO XANO

Fes-t'ho com vulguis
Casal d'Avis | 11.00 i 12.30 h

PETE & PAT

Bigolis Teatre
Ajuntament - Torreta | 11.45 h

LES PERIPÈCIES DEL SERGI, EL CAMALEÓ

Núria Clemares
Sala Polivalent - petita | 17.30 h

KING”Q”SHAM

Albert Vinyes
Escenari Plaça de la Vila | 12.30h

PERIQUILLO

Javier Ariza
Escenari Oliveres | 1200 h

EL DOMADOR DE PUCES

Fèlix Brunet
Entrada Torreta | 11.30 i 12.45 hores

EL PORC FEROTGE

Produccions Essencials
Sala Polivalent | 10.45 h

LA GRAN A…VENTURA

Marcel Gros
Sala Polivalent | 19.00 h

CLOWN BERGAMOTTO SHOW

Bergamotto & Co.
Teatre de l'Agrupa | 10.30 hores

ABEBA I ELS CONTES DEL MÓN

Teatre Obligatori
Teatre l'Agrupa | 11.45 h

CINEMÚSICA

Viu el Teatre
Casal dels Avis | 16.30 h i 17.30h

BAYUMBA PERCUSSIÓ

Bayumba Percussió
Plaça Gran | 16.00 h

LA LLIBRERIA DE L’AVI JOSEP

L'últim vagó
Sala de la Concòrdia | 16.45 h i 18.00h

ALÍCIA AL PAÍS DE LES MERAVELLES

Viu el Teatre
Sala Polivalent | 13.00 h

ANDREW I EL BAGUL MÀGIC

Toni Cors
Ajuntament - Torreta | 11.45 h

DANSA CLÀSSICA EN ESPAI URBÀ

Anna Arboix Companyia de Dansa
Entrada Torreta | 11.00 i 12.15 h

EL MAG MERLÍ

Veus Veus Espectacles
Teatre de l'Agrupa | 17.45 h

LA BARRETUDA

Cia. Patawa
Torreta - Ajuntament | 17.30 h

#ESPAIAGULLA

Què fas Carlota?
Esplanada Torreta | Dissabte 20, 16.30 h | Diumenge 21, 11.30 h

CORRE, TRUFA!

Pentina el gat
Teatre de l'Agrupa | 11.45 h

RODOLFO I RITA

Passabarret
Escenari Oliveres| 12.00 h

CONTES D’AQUÍ, D’ALLÀ I DE MÉS ENLLÀ

Alma i la mar de contes
Sala polivalent petita | 12.00 h

EN PERE I EL LLOP

Jomeloguisjomelo.com i Quintet Quatre +1
Sala de la Concòrdia | 13.00 h

AKÄSHIA, EL VIATGE DE LA LLUM

El cau de l'unicorn
Sala Polivalent | 13.00 h

QUINA COLLA!

Enric Rovira / Forani Teatre
Escenari Oliveres| 16.30 h

EL VIATGE D’EN JAMES

Sim Salabim
Sala de la Concòrdia | 17.00 h

PLOMA DE PINGÜÍ

Puça Espectacles
Casal d'avis | 17.00 h

EUPHONIA EN CLAU DE FA

L'animé visual theatre
Teatre de l'Agrupa | 17.00 h

EMBROSSA’T

Addaura Teatre Visual
Sala Polivalent | 18.00 h

NÚVOL DE DANSES

Bufanúvols
Escenari Oliveres| 19.00 h